Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ :
Pakteks Dış Ticaret Ltd Sti; merkezi İstanbul olup 2003 yılında yüzde yüz Türk Sermayesiyle kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar sentetik çim,  duvardan duvara halı,parça halı,  otel ve kontrat halı, karo halı, pvc yer kaplamaları ve sportif zeminler konusunda  üretim, pazarlama, ticaret ve ihracatını yapan Pakteks, Günümüzde; Çorlu ve Çerkezköy'deki üretim ve çözüm ortaklı tesislerinde, 50’den fazla ülkeye yaptığı ihracat ile sektörün duayen markaları arasında yer almaktadır.

Kalite ve müşteri memnuniyetine özellikle odaklanmış olan Pakteks  firması  sportif  çim ürünlerinde Fifa ve UEFA kriterlerini  başarıyla projelerinde uygulamışlardır. Dekorasyon ve peyzaj alanlarında da yurtiçi ve yurt dışı bir çok projeye malzeme temin eden Pakteks firması , ürün çeşitliliğini yeni teknolojik gelişmeler paralelinde sürekli olarak genişletmektedir.

Pakteks , otel kontrat  halı, parça halı  üretim ve satışında da  sektöründe öncü ve lider firmalardan olup, son teknolojiye sahip makine parkıyla ve de  sunduğu ürünlerle yurt içi ve yurt dışında bir çok proje ve referansı bulunmaktadır.


VİZYONUMUZ
Üstün kalite ve hizmet anlayışı ile Yurt içi ve yurt dışında en çok tercih edilen marka olmak.
 

MİSYONUMUZ
Etik  ilkelerden asla ödün vermeden,  Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak…